Z okazji 100-lecia Niepodległości Państwa Polskiego drużyna SPS Zbąszynek w kategorii „Młodziczki” z zaproszenia przez gospodarza turnieju Enea Energetyk Poznań miały przyjemność brać udział w II Ogólnopolskim Turnieju Święta Niepodległości w Piłce Siatkowej dziewcząt. W Arenie widowiskowej w Poznaniu na parkiecie do późnych godzin wieczornych zawodniczki rozgrywały mecze rywalizując pomiędzy sobą. Młodziczki SPS Zbąszynek zajęły 4 miejsce na 10 zespołów. Nagrody indywidualne zdobyła Maja Michalak oraz Andżelika Śmiałek. Gratulacje! ?
Energetyk Poznań – SPS Zbąszynek 1:1
Po rozgrywkach grupowych nasze dziewczęta awansowały do pierwszej czwórki turnieju!
Wyniki spotkań w grupie o miejsca 1-4:
SPS Zbąszynek – MOS Wola Warszawa 0:2
SPS Zbąszynek – Joker Mekro Świecie 0:2
Energetyk Poznań – SPS Zbąszynek 2:1
Zespoły, z którymi przyszło nam się zmierzyć w strefie finałowej to czołówka krajowa w siatkówce dziewcząt. Nie było zatem łatwo i po ambitnej walce ostatecznie zajęliśmy miejsce tuż za podium.