21 Października ruszyła 1 kolejka Lubuskiej ligi piłki siatkowej w kategorii ” Młodziczek”. Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek i UKS Trzynastka Zielona Góra zawitały u gospodarza turnieju UKS Trójka Sulechów. W pierwszy rozegranym meczu pomiędzy UKS Trójka Sulechów – SPS Zbąszynek mecz zakończył się zwycięstwem dziewcząt ze Zbąszynka 0:2 (20:25 16:25) w drugim spotkaniu turnieju SPS Zbąszynek pokonał UKS Trzynastka Zielona Góra 2:0 (25:13 25:19) – można wspomnieć że początek drugiego seta w tym spotkaniu był owocny dla dziewcząt z Zielonej Góry, prowadzenie UKS Trzynastki początkowym wynikiem 10:2 łudził się prawdopodobnym tim-brekiem lecz wsparciu kibiców z Zbąszynka zawodniczki SPS-u doprowadziły do remisu i zwycięstwa seta i całego meczu.
W Trzecim meczu turnieju UKS Trójka Sulechów pokonała UKS Trzynastkę Zielona Góra 2:0 ( 25:16 25:23)
MVP meczu UKS Trójka Sulechów – SPS Zbąszynek została z drużyny Zbąszynka Maja Michalak
MVP meczu SPS Zbąszynek – UKS Trzynastka Zielona Góra została z drużyny Zbąszynka Andżelika Śmiałek
Gratulujemy Zwycięstwa i dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie jak bardzo potrzebne !!!